Lewiatan – sklep spożywczy

Lewiatan – sklep spożywczy

Kolejna kompleksowa realizacja wyposażenia sklepu pod szyldem sieci Lewiatan.
Zadaniem naszej firmy było zaprojektowanie i wykonanie kompleksowego umeblowania sklepu wraz z montażem.

Regał alkoholowy – Stoisko alkoholowe zostało wyposażone w standardowy ale cieszący się wielką popularnością system meblowy. Całość konstrukcji oparta o regały metalowe z dodatkową zabudową z płyty meblowej. Półki regałów zostały doświetlone od czoła diodami LED estetycznie ukrytymi w ozdobnym profilu wykonanym z MDF. Dodatkowe górne oświetlenie halogenami LED dopełnia całości.  Konstrukcję regałów wieńczą plafony oświetleniowe z dowolną tematyczną grafiką.

Regał piekarniczy –   Regał który jest dobrze znany naszym klientom w szczególności można go spotkać w sklepach samoobsługowych. Model “DC” charakteryzuje się prostą i ergonomiczną w użytkowaniu konstrukcją. Niezawodny i sprawdzony model który odnajdzie się w każdym sklepie.

Regały metalowe – Najprostsze i najbardziej popularne regały przyścienne i środkowe typu “gondola” oraz na napoje regały dyskontowe. Charakteryzują się  wysoką wytrzymałością na obciążenia oraz dużą mobilnością w dostosowaniu konfiguracji do swoich potrzeb. Tutaj wykończone w kolorze antracytowym w strukturze z zabudową meblową w kolorze wenge.

Stoisko mięsne – Wyposażone w szafki z drzwiami rozsuwanymi oraz z modułem szufladowym na podręczne przybory. Blat roboczy wykonany z blachy kwasoodpornej w strukturze lnu. Wykończenie od ściany listwą przyblatową silikonową.

Urządzenia chłodnicze – Zainstalowane lady oraz regały chłodnicze to energooszczędne urządzenia podłączone do jednostki centralnej [REMOTE]. Lada chłodnicza wyposażona została w szyby proste otwierane na zawiasach. Korpus wykonany z blachy drewnopodobnej wraz z zamontowaną półką klienta, podstawa wykonana z blachy nierdzewnej szlifowanej. Ekspozycja z blachy kwasoodpornej ze stopniowaną ekspozycją.