Lewiatan – sklep spożywczy

Lewiatan – sklep spożywczy.

Kompleksowa realizacja wyposażenia sklepu opracowana dla sieci handlowej Lewiatan.
Nasza firma przygotowała projekt umeblowania placówki handlowej, sporządziła wizualizację wnętrza oraz dostarczyła i zmontowała pełne umeblowanie.

Półki i regały na alkohol – Nietuzinkowo wykończony elementami z płyty meblowej w formie prostokątnego profilu, w którym zainstalowaliśmy oświetlenie frontowe każdej półki. Drewnopodobny deseń płyty meblowej  w odcieniu dębu z grafitowym wykończeniem elementów metalowych regału, podkreśla estetykę tak bardzo potrzebną na stoisku z wyrobami alkoholowymi. Metalowe półki regału można swobodnie przestawiać w miarę potrzeb bez obaw o instalację elektryczną.  Całość konstrukcji oparta jest o metalowe systemy regałów sklepowych.

Regały piekarnicze –  Regał  przystosowany do samoobsługi  został wkomponowany w ciąg regałów alkoholowych – wykończenie wspólnym designem. Regał posiada podświetlenie każdej półki oraz innowacyjny system otwierania i spowolnionego zamykania przysłon z pleksi. Pod każdą półką piekarniczą znajduje się szuflada na okruchy.

Lada do sklepu – Standardowa konstrukcja lady sklepowej oparta o nasz model “PB” . Lada wyposażona w blat ze stali kwasoodpornej w strukturze lnu, segmenty do sprzedaży impulsowej, półkę klienta z rurek nierdzewnych, oraz od strony obsługi tzw. “moduł papierosowy”. Ladę możemy wykonać na dowolny wymiar oraz z dowolnym wyposażeniem.

Regały metalowe – W sklepie znalazł zastosowanie system regałów metalowych własnej  produkcji, dzięki temu możliwe było wykonanie umeblowania na wymiar. W meblach metalowych wykorzystaliśmy przeskok perforacji wynoszący 25mm. Krótko mówiąc, takie rozwiązanie optymalizuje ekspozycję produktów, dzięki większemu wykorzystaniu przestrzeni między półkami.

Regały dyskontowe –  Solidne i bezpieczne. Śmiało znajdą swe zastosowanie pod ekspozycję towarów ciężkich takich jak np. napoje, konserwy, art. chemiczne etc.

Stoisko mięsne – Wyposażone zostało zgodnie z istniejącymi przepisami sanitarnymi. Znajdują się tutaj szafki z drzwiami przesuwanymi oraz z szufladami na podręczne artykuły. Wszystkie szafki wyposażone w blat ze stali kwasoodpornej w strukturze lnu z wywinięciem od strony ściany. Dodatkowo wykonaliśmy zabudowę ścian w kolorze pozostałych mebli wykończoną ozdobną podświetloną grafiką wypalaną laserowo.

Urządzenia chłodnicze Lada chłodnicza oraz regał chłodniczy to innowacyjne i energooszczędne urządzenia chłodnicze podłączone pod jednostkę centralną, produkcji ES SYTEM K. Regał chłodniczy na napoje dodatkowo wyposażony w drzwi rozsuwane.