Sklep sportowo – rowerowy

Sklep sportowo-rowerowy.
Nasza realizacja, w której skupiliśmy się na zaprojektowaniu oraz dostarczeniu mebli sklepowych w części sprzedażowej. W realizacji wykorzystaliśmy regały metalowe oraz lady sklepowe z serii PB.  Regały zostały wyposażone w plecy typu space wall. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia w łatwy i przyjemny sposób zoptymalizować przestrzeń ekspozycyjną na regałach. Porządku oraz odpowiedniej prezentacji towaru na regałach pilnować będą zawieszki chromowane mocowane na space wall. W przypadku gdyby zawieszki okazały się nie wystarczające, klient ma do dyspozycji półki metalowe, które można w każdej chwili dowolnie regulować i przekładać. Na podstawie regałów swoje miejsce znalazły szafki magazynowe otwierane  w systemie TIP-ON.
W części przeznaczonej do obsługi klienta swoje zastosowanie znalazły nasze niezawodne i sprawdzające się w każdej sytuacji lady sklepowe serii PB. Lady do sklepu zostały dostosowane do potrzeb naszego klienta i pełnią funkcję praktyczną – jako miejsce obsługi klienta – oraz ekspozycyjną. Na zdjęciach widzimy wersję lady PB-2/3 oszklenia z półką szklaną oraz z szufladą magazynową od strony obsługi otwieraną w systemie TIP-ON. W części do obsługi klienta wykorzystaliśmy obniżoną wersję lady PB i dodatkowo wyposażyliśmy w funkcjonalne i estetyczne szuflady na podręczne przybory biurowe.  Jeden z modułów lad został przystosowany jako biurko. Wszystko oczywiście przykryte jednym blatem i osadzone na wspólnym cokole.
Przed lady wychylają się dwa segmenty. Pierwszy pełni funkcję regału impulsowego, a drugi ekspozycyjną, jako elegancka przeszklona gablota zamykana na kluczyk.